پرسش و پاسخ با ورزشکار المپیک جودو نیکول استات

این ورزشکار جودو و المپیک امیدوار است در مورد لگد زدن و گرفتن نام.

لارا مک گلاسان MFA CPT

24 جولای 2019

نویسنده:

محمدحمید علوی راد

چرا جودو را دوست داری؟

من عاشق جودو هستم؛ زیرا توانایی تسلط و پرتاب شخص دیگری در اطراف چنین احساس قدرتمندی است. برنده همیشه باعث می شود که من به عنوان ملکه جهان احساس کنم.

نیکول استوت، ورزشکار المپیک جودو

وقتی سفر المپیک آغاز شد؟

من همیشه می خواستم در المپیک حضور داشته باشم، و وقتی جوان بودم، می خواستم در ژیمناستیک ریتمیک رقابت کنم. من این ورزش را به عنوان یک نوجوان ترک کردم و جودو را گرفتم و اکنون سعی می کنم برای بازی های 2020 در توکیو واجد شرایط باشم. این یک فرآیند فوق العاده دشوار است زیرا هیچ رقابتی وجود ندارد که به عنوان آزمایشات المپیک انجام شود و من باید در سراسر جهان سفر کنم تا امتیاز های کافی برای رتبه بندی کسب کنم.

آیا شما خود را یک دختر گربه یا توت فرنگی می دانید؟

من قطعا دختر دخترانه هستم اتاق من در نقاشی های سفال سینک و گربه های کمی نازک پوشیده شده است!

چه چیزی در جودو به شما کمک می کند؟

از آنجا که من از

ژیمناستیک و پس زمینه باله استفاده میکنم، من در رشته نقاشی بسیار پررنگ هستم، و برای من آسان است که از تکنیکهای جودو استفاده کنم. انعطاف پذیری و تعادل من نیز مفید است و مزیت بزرگی نسبت به هر حریف دارند.

چیزی که مردم در مورد

رژیم لاغری موثر شما نمی دانند چیست؟

من تقریبا هر تمرین گریه می کنم اکثر مردم این را نمی دانند چون من یک شخص خوش تیپ خوش شانس هستم، اما من نیز به طور باور نکردنی رقابتی و عاطفی در هر رقابت و تمرین سرمایه گذاری می کنم. بنابراین من یک تن از ناامیدی را گریه می کنم.

شما میخواهید ن در مورد جودو بدانند؟

من می خواهم ن را نشان دهم که هنرهای رزمی همانند نه و زیبا به عنوان باله هستند. به دقت تکنیک ها و فرهنگی که در اطراف ورزش وجود دارد، لطف وجود دارد و من امیدوارم که با پیروی از سفر من، ن هنرهای رزمی را به عنوان یک ورزش نه به عنوان یک مرد فکر می کنند.

چگونه روی اهداف خود متمرکز شوید؟

بسیاری از دختران من سن خود منحرف و غیرقابل تشخیص هستند، اما من دشوار است که تمرکز بر اهداف من. من فکر می کنم که گفتن از ضرب المثل ها دارای شایستگی است - دست های خالی بازی های شیطانی هستند - به این معنی که هیچ چیز خوب از خستگی نمی رسد. توصیه من: پیوستن به یک ورزش، یک سرگرمی، خودتان را مشغول کنید. این کار باعث می شود تا اهداف شما به سادگی کار شود.

چه چالش هایی در این

ورزش مردانه تحت تاثیر قرار گرفتید؟

اکثر شرکای آموزشی من مرد هستند و زمانی که من در یک رقابت کالج با یک مرد مبارزه کردم، آنها هیچ وقت ن را برای من نداشتند. با وجود اینکه او حدود 20 پوند وزن داشت، داور از او پرسید که آیا او واقعا به اندازه کافی به من احترام می گذارد. این پسر هم با تمام مسابقات خود صحبت کرد و وقتی که او به طور پیوسته زمزمه می کرد، برای حفظ آرامش، خیلی سخت بود، آه نه. اوه این یک اشتباه بود

با توجه به برنامه دقیقش، استوات بر روی

SR CarnoSyn بتا آلانین تکیه می کند. او می گوید: "احساس اسید لاکتیک در ماهیچه های شما را تسریع می کند و باعث بهبودی می شود."

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها